MISTRZOSTWA WOJ. KUJAWSKO POMORSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ - Żnin 09.10.2008
Dodane przez tj dnia 23.10.2008 10:02:16
Dnia 09.10.2008 nasza szkoła wraz ze Starostwem Powiatowym w Żninie brała udział w organizacji Mistrzostw Województwa Kujawsko Pomorskiego w Piłce Nożnej Halowej Chłopców. Do hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przybyło 12 ekip z całego województwa: Żnin, Inowrocław, Warlubie, Sępólno, news: mistrzpilkihalowej.jpgŚwiecie, Chełmża, Tuchola, Grudziądz, Karnowo, Kcynia, Toruń, Koronowo. Zawody rozgrywano w 3 grupach, z których zwyciężcy utworzyli trzy najlepsze drużyny, które zagrały między sobą w finale.
Po zaciętej grze zwyciężyła drużyna z Inowrocławia, która nie poniosła żadnej porażki. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy reprezentujący naszą szkołę w składzie: T. Kazubek, B. Kazubek, Ł. Stachowski, A. Pawełek, I. Mikołajczak, K. Teske, Ł. Kujawa, Ł. Chmal, P. Miziała. Trzecią lokatę zajęła drużyna z Sępólna Krajeńskiego. Pan Starosta ufundował puchary, dyplomy oraz indywidualne nagrody dla najlepszego strzelca - Szatkowskiego Mirka z Inowrocławia, oraz najlepszego bramkarza - Płotki Marcina, również z Inowrocławia.
Dalsza klasyfikacja kolejno od 4 miejsca: Warlubie, Chełmża, Świecie, Grudziądz, Tuchola, Kcynia, Karnowo, Koronowo, Toruń.

Do reprezentacji województwa Kujawsko Pomorskiego na Mistrzostwa Polski, które odbyły się w Ostrzeszowie powołany został uczeń naszej szkoły Łukasz Stachowski, który udanie reprezentował naszą szkołę. Drużyna naszego województwa zajęła IV miejsce w Polsce! GRATULUJEMY!