STRONA GŁÓWNA · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT 21-05-2018 12:45:40

SAMORZĄD SZKOLNY

EEG BIOFEEDBACK

METODA TOMATISA

Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA 2017/2018
Programy nauczania i podręczniki - GIMNAZJUM 2017/2018
Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI ZASADN. SZK. ZAW 2017/2018

Wycieczka do Biskupina
WYDARZENIA 2007/2008

W dniu 17 września uczniowie naszej szkoły gościli na XIII Festynie Archeologicznym w Biskupinie, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Bałtowie – północni sąsiedzi Słowian”.

news: biskupin2007.jpg

Organizatorzy starali się przybliżyć odwiedzającym bogactwo kultury duchowej i materialnej ludów bałtyckich. Podczas festynu można było podejrzeć tradycyjne zajęcia Bałtów, posłuchać oryginalnej muzyki i spróbować typowych potraw. Dla gości przygotowano także wystawę „Skarby starożytnej Łotwy”, na której zaprezentowano wiele zabytkowych eksponatów pochodzących z czasów historycznej kultury Bałtów.

Bezpieczna droga!
WYDARZENIA 2007/2008

Bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły – zagadnienie to jest bardzo istotnym elementem edukacji komunikacyjnej dzieci i młodzieży, wpisane w zadania szkoły (realizowane na poszczególnych przedmiotach). Zauważając szczególne potrzeby naszych uczniów opracowaliśmy i realizujemy od 5 lat w naszej placówce projekt „Bezpieczna droga”, który ma na celu kształtowanie w naszych uczniach – świadomego uczestnika ruchu drogowego.

news: bezpiecznadroga071.jpg news: bezpiecznadroga072.jpg

Dzień Dziecka w Lubostroniu
Dzień Matki
WYDARZENIA 2006/2007

Dnia 25 maja klasy I – VI pani Anny Jaworskiej oraz pani Teresy Paradowskiej przygotowały uroczysty Dzień Matki. Przybyły prawie wszystkie mamy, które były wzruszone pięknymi wierszami jak i piosenkami śpiewanymi przez dzieci przy akompaniamencie pani Katarzyny Siwak.

Grantowe zajęcia pozalekcyjne

Grantowe zajęcia pozalekcyjne

W roku szkolnym 2006 – 2007 nasi uczniowie mogą korzystać z zajęć pozalekcyjnych organizowanych w ramach grantów. W chwili obecnej trwają zajęcia grantowe pod nazwą „Szlakiem drewnianych kościołów na Pałukach i w okolicach” oraz „Bliskie spotkania z teatrem”. Program do obu grantów przygotowały nauczycielki języka polskiego, panie Maria Niedźwiedzka i Magdalena Imbiorowska.

Egzamin gimnazjalny
WYDARZENIA 2006/2007

25.04.2007 odbył się egzamin gimnazjalny, który jest egzaminem zewnętrznym i powszechnym. Zdają go w tym samym terminie uczniowie trzecich klas gimnazjów w całej Polsce.

Zestawy zadań egzaminacyjnych ustala Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE) na podstawie propozycji przekazanych przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne. One też odpowiadają za przeprowadzenie egzaminów na swoim terenie.

Wszystkim trzecioklasistom życzymy połamania piór!!!

news: egzgim1.JPG

news: egzgim2.JPG

news: egzgim4.JPG

news: egzgim5.JPG

Powitanie wiosny
WYDARZENIA 2006/2007

Dnia 12 marca odbyło się w naszej szkole uroczyste powitanie wiosny. Uczniowie zapoznali się z różnymi tradycjami związanymi z obyczajami witania wiosny. Aktywnie uczestniczyli również w konkursach i zabawach zorganizowanych przez nauczycieli. Wzięli udział w pożegnaniu zimy, dzielnie trzymając Marzannę i głośno krzycząc - „Precz zimo zła!!!”

Boże Narodzenie w naszej szkole
WYDARZENIA 2006/2007

22 grudnia w naszej szkole już od samego rana można było czuć atmosferę zbliżających się Świąt. Wszystko za sprawą odbywających się tego dnia szkolnych Jasełek Bożonarodzeniowych.

W niecodzienne role wcielili się uczniowie – ci najmłodsi, ze szkoły podstawowej i starsi – ze szkoły zawodowej i gimnazjum (razem 28 osób). Grupa młodzieży przygotowywała się do występu pod czujnym okiem nauczycieli – pani Violetty Czekaj, Katarzyny Kurek, Katarzyny Gwiazdy, Elżbiety Ziółkowskiej, Katarzyny Siwak.

Edukacja zdrowotna – program profilaktyczny pt.: ,,Zdrowie na talerzu”
WYDARZENIA 2006/2007

Edukacja zdrowotnaprogram profilaktyczny pt.: ,,Zdrowie na talerzu, opracowany dla uczniów szkoły podstawowej, ma na celu dostarczanie dzieciom wiedzy na temat: prawidłowego odżywiania się i kształtowania w nich pozytywnych postaw wobec wartości zdrowia.

Bezpieczna droga!!!
WYDARZENIA 2006/2007
Wychowanie komunikacyjne – bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły, jest bardzo istotnym elementem edukacji komunikacyjnej dzieci i młodzieży. Opracowany i realizowany od 2003 roku w naszej placówce projekt ,,Bezpieczna droga”, ma na celu kształtowanie w naszych uczniach - świadomego użytkownika ruchu drogowego.

Zlot - „Złoty Liść Jesieni"
WYDARZENIA 2006/2007

Dnia 30 września 2006 r grupa uczennic z naszej szkoły wraz z opiekunkami: Elżbietą Ziółkowską i Aleksandrą Przywara pojechała na Wojewódzki XXXII zlot „Złoty Liść Jesieni”, który odbył się w Modzerowie. Po przyjeździe na miejsce nasza grupa została przywitana przez organizatora Zlotu – panią Ewę Kwasek. Później dziewczęta udały się na występy, gdzie przedstawiły program słowno – muzyczny: „Barwy jesieni naszego środowiska”. Uczennice przygotowały też pracę plastyczną o tej samej tematyce.

Strona 35 z 36 << < 32 33 34 35 36 >

Webdesign Tomasz Jaworski © 2017/2018