STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 07-12-2019 09:49:39
Nawigacja

STRONA GŁÓWNA

KADRA

HISTORIA

WYDARZENIA

GALERIE ZDJĘĆ

PEDAGOG, PSYCHOLOG, LOGOPEDA

STOWARZYSZENIE "KAPITAŁ ZAUFANIA"

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020

ŚWIETLICA

BIBLIOTEKA SZKOLNA

GRANTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

PROJEKTY UNIJNE * PROJEKTY RZĄDOWE *

ARTYKUŁY- publikacje nauczycieli

LINKOWNIA
SZUKAJ NA STRONIE

VO QUYEN Szkoła Wietnamskiej Sztuki Walki


Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI ZASADN. SZK. ZAW PO GIMN

UCZNIOWIE I RODZICE - NAUCZYCIELOM
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: tj
Witamy na oficjalnej stronie Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie
news: szkola3.jpg news: szkola1.jpgnews: szkola2.jpg
 
W skład Zespołu Szkół wchodzą:

Szkoła Podstawowa
Branżowa Szkoła I Stopnia
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy


news: BIPLOGO.jpg
EPUAP - adres Elektronicznej Skrytki Podawczej: /zss_znin/SkrytkaESP
 news: logotypszkoly.jpg


VII Międzyszkolne Integracyjne Spotkanie Profilaktyczne pt. „W zgodzie z innymi”
Wydarzenia 2019-2020

26.11.2019 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie odbyło się VII Międzyszkolne Integracyjne Spotkanie Profilaktyczne pt. „W zgodzie z innymi”. Celem tegorocznego spotkania było promowanie zdrowego odżywiania oraz rozwijanie umiejętności radzenia sobie z negatywnymi emocjami z wykorzystaniem metod relaksacyjnych. Uczniowie sześciu szkól powiatu żnińskiego (Szkoła Podstawowa im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie, Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie, Zespół Szkół Społecznych „Trójka” w Żninie, Zespół Szkół Niepublicznych w Bożejewicach oraz Zespół Szkół Specjalnych w  Żninie) wzięli udział w zajęciach z dietetykiem klinicznym, panią Agnieszką Piechocką pt. „Zdrowo i łatwo każdego dnia  - dieta ucznia” oraz samodzielnie przygotowali zdrowe koktajle. Następnie odbyły się zajęcia relaksacyjne z wykorzystaniem elementów jogi z panią Izabellą Jerzyńską.

Organizatorami spotkania były p. Grażyna Ślęzak,  Anna Muzykiewicz oraz Dominika Piechowiak-Jasińska z Zespołu Szkól Specjalnych w Żninie oraz p. Izabela Gronet ze Starostwa Powiatowego w Żninie. Spotkania integracyjne odbywają się w ramach realizacji zadań związanych w Programem Ochrony Zdrowia Psychicznego dla Powiatu  Żnińskiego.

Zdjęcia ze spotkania znajdują się w galerii - proszę kliknąć w tekst aby obejrzeć.

MIKOŁAJKOWY KONCERT CHARYTATYWNY
Wydarzenia 2019-2020
news: plakatSwiatlo2019.jpg
Czujka na straży twojego bezpieczeństwa
Wydarzenia 2019-2020

W piątek 22 listopada w ramach zajęć edukacji dla bezpieczeństwa odbyła  się prelekcja z udziałem mł. kpt. Huberta Kurowskiego z KP PSP w Żninie o tematyce ochrony przeciwpożarowej i zagrożeń tlenkiem węgla pt. „Czujka na straży twojego bezpieczeństwa” dla uczniów klasy ósmej i pierwszych klas szkoły branżowej I stopnia. Zajęcia przygotowała pani Magdalena Czaplicka.

news: unnamed4.jpg

X JubileuszowY Turniej Szerzawska Jesień Warcabowa
Wydarzenia 2019-2020
Narodowe Święto Niepodległości 2019
Wydarzenia 2019-2020W dniu 11 listopada 2019 delegacja Zespołu Szkół Specjalnych złożyła kwiaty pod pomnikiem Walk i Męczeństwa w Żninie. Pani Dyrektor Grażyna Sawicka wraz z przedstawicielami 17 Drużyny ZHP Nieprzetartego Szlaku im. Janusza Korczaka wzięli udział we mszy świętej za Ojczyznę w kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.
news: swietoniepodleglosci2019.jpeg
fot. Żnin Nasze Miasto

W piątek 8 listopada uroczystości Narodowego Święta Niepodległości odbyły się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół. O godzinie 11.11 w szkołach całej Polski, został odśpiewany hymn narodowy. Społeczność szkolna włączyła się w tę akcję. Podczas trwania części artystycznej śpiewano pieśni patriotyczne, przypomniano czasy zaborów oraz powstańczych zrywów.
news: swietoniepodleglosci2019.jpg
Szlachetna paczka dla seniora na mikołajki 2019
Wydarzenia 2019-2020

Szlachetna paczka dla seniora na mikołajki 2019!!!

Serdecznie zapraszamy po raz drugi do udziału w zbiórce dla najbardziej potrzebujących starszych i samotnych osób w trudnej sytuacji materialnej, aby ich święta były radosne i szczęśliwe.

Akcję organizujemy w porozumieniu z MOPS w Żninie, który znając środowisko sam wybiera osoby potrzebujące i przekazuje im nasze paczki. Nie znamy osób, które je otrzymają.

Zbiórkę zaczynamy już od dziś i będzie ona trwała do końca listopada!

W salach klas PDP, które mieszczą się w piwnicy czekamy na produkty spożywcze o długim terminie ważności, produkty chemiczne i drogeryjne.

W ubiegłym roku udało nam się przekazać aż  pięć dużych paczek, które trafiły do pięciu osób. mamy nadzieję, że w tym roku nasza akcja spotka się z jeszcze większym zainteresowaniem. Liczymy na wasze wielkie i dobre serca!

 

organizatorzy:

M. Małecka

L. Kwaśniewska

M. Dytman

M. Czaplicka

T. Paradowska

Śniadanie daje moc
Wydarzenia 2019-2020

„Śniadanie daje moc”

   Już po raz ósmy  w naszej  szkole odbyła się realizacja  ogólnopolskiej  akcji promującej  zdrowy styl życia  „Śniadanie daje moc” ramach  szkolnego  programu „Zdrowie na talerzu”. Podczas zajęć uczniowie poznali zasady zdrowego odżywiania, rolę owoców i warzyw w diecie oraz przygotowali zbilansowany zdrowy posiłek.

 Bardzo dziękujemy  wszystkim  nauczycielom  którzy  przyłączyli  się do  akcji: E. Gadzińskiej, B. Urbanowskiej, E. Ziółkowskiej, A. Mróz, A. Muzykiewicz, A. Golczyk-Szypowskiej, L. Kwaśniewskiej, T. Paradowskiej, M. Małeckiej oraz T. Jaworskiemu.

 Szkolnymi  koordynatorami akcji  są J.Witkowska, A.Kobusińska, M.Dytman. Spotkanie integracyjne przy ognisku dla uczniów i ich rodzin z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka
Wydarzenia 2019-2020

Jak co roku, i tej jesieni nasza szkoła zorganizowała spotkanie integracyjne przy ognisku dla uczniów i ich rodzin z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka. Tym razem odbyło się ono 22.10.2019 r. na terenie miasteczka Silverado City w Bożejewiczkach. Plan wyjazdu obejmował pieczenie kiełbasek przy ognisku, zwiedzanie miasteczka i Mini Zoo oraz zabawy muzyczne. Organizatorkami były Grażyna Ślęzak, Anna Muzykiewicz, Dominika Piechowiak-Jasińska oraz Katarzyna Siwak.

news: pieczonyziemniak2019.jpg

Spotkanie profilaktyczne z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Żninie
Wydarzenia 2019-2020

Dnia 16.10. 2019 roku odbyło się spotkanie profilaktyczne z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Żninie, panią Katarzyną Leszczyńską –Krawczyk. Tematyka spotkania obejmowała zagadnienia związane z odpowiedzialnością karną oraz używaniem środków psychoaktywnych. W spotkaniu wzięły udział klasy IV – VIII szkoły podstawowej oraz szkoła branżowa. Organizatorkami spotkania były Grażyna Ślęzak, Anna Muzykiewicz oraz Dominika Piechowiak-Jasińska.

Dzień Chłopaka w PdP
Wydarzenia 2019-2020

Dzień Chłopaka w PdP

Dnia 30 września  wszyscy   uczniowie szkoły PdP spotkali się  na zabawie z  okazy Dnia Chłopaka. Spotkanie było okazją  do integracji pięciu zespołów klasowych. W miłej  atmosferze przy słodkim poczęstunku uczniowie mieli okazję do bliższego poznania się i zabawy przy muzyce.  

news: dzienchlopakapdp.jpg

Strona 1 z 42 1 2 3 4 > >>
Zegar & Kalendarz
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Zespół Szkół Specjalnych w Żninie
Webdesign Tomasz Jaworski © 2019/2020
kontakt:
jawor.antom@gmail.com