STRONA GŁÓWNA · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT 21-08-2018 08:32:53

SAMORZĄD SZKOLNY

EEG BIOFEEDBACK

METODA TOMATISA

Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA 2017/2018
Programy nauczania i podręczniki - GIMNAZJUM 2017/2018
Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI ZASADN. SZK. ZAW 2017/2018

"Przez zielone okulary"
WYDARZENIA 2017/2018 To już 10 lat!!!
Zaśpiewajmy Razem
WYDARZENIA 2017/2018W Żnińskim Domu Kultury odbyło się integracyjne muzykowanie w rytmach disco polo "Zaśpiewajmy Razem". W spotkaniu udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy ze Żnina, mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej z Tonowa oraz nauczyciele, opiekunowie i rodzice uczniów. Spotkanie odbyło się już po raz piąty. Organizacją zajęli się: Ewa Dobosz, Kasia Siwak z ZSS oraz Piotr Pryka ze ŚDS.
news: discopolokoncert.jpg
NASZ SUKCES!!
WYDARZENIA 2017/2018

Uczennica klasy II Szkoły Przysposabiającej do Pracy Natalia Rymer zajęła III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym p.n. „Stroik wielkanocny”. Konkurs zorganizowany był przez Zespół Szkół Specjalnych w Koronowie. Opiekunem uczennicy była nauczycielka Małgorzata Dytman.

Wycieczka do Bydgoszczy do Muzeum Mydła i Historii Brudu
WYDARZENIA 2017/2018

26 marca 2018r uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy brali udział w wycieczce do „Muzeum Mydła i Historii Brudu” w Bydgoszczy.  Uczestniczyliśmy w warsztatach, przygotowując pamiątkowe mydło według określonej receptury. Zwiedzaliśmy muzeum i poznawaliśmy ciekawostki na temat higieny na przełomie różnych epok historycznych. Na koniec zrobiliśmy drobne zakupy-upominki w sklepie z mydłem J. Opiekunami podczas wycieczki były nauczycielki: Małgorzata Dytman, Elżbieta Ziółkowska i Teresa Paradowska.

21 MARCA DNIEM KOLOROWEJ SKARPETKI
Dziś w naszej szkole podczas długiej przerwy odbył się wiosenny aerobik.
Uczestnicy ubrali kolorowe skarpetki jako symbol solidaryzowania się z osobami z Zespołem Downa. Aerobik poprowadziła pani Wioletta Łożyńska.
news: dzienzespoludowna.jpg
Zapraszamy na Dzień Otwarty
news: DzienotwartywZSS.jpg
Rekolekcje 2018
WYDARZENIA 2017/2018

W dniach od 12 -14 marca odbywały się rekolekcje wielkopostne. Przewodniczył im ks. Proboszcz Witold Sadłowski. Rekolekcjonista w bardzo prosty i sugestywny sposób przybliżył nam prawdy wiary, rozumienie sakramentów pokuty i eucharystii oraz naszej przynależności do wspólnoty jaką jest Kościół. Wtorek, był wyjątkowym dniem ze względu na to, że oprócz nauki rekolekcyjnej uczestniczyliśmy w Drodze Krzyżowej. Wędrowaliśmy korytarzami naszej szkoły, by kolejno zatrzymywać się przy kolejnych stacjach i rozważać mękę i śmierć Jezusa. Wszystkie stacje przygotowane i odczytane zostały przez uczniów, towarzyszył im śpiew oraz podniosła, pełna skupienia i zasłuchania atmosfera.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
WYDARZENIA 2017/2018REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

12 - 14 MARCA 2018

12.03.2018 godzina 10.00 - świetlica szkolna
13.03.2018 godzina 10.00 - świetlica szkolna
14.03.2018 godzina 12.00 - msza św. w kościele NMP w Żninie
DZIEŃ KOBIET
news: 8marca2018.JPG
Ogłoszenie wyników konkursu „Super klasa”
WYDARZENIA 2017/2018

Ogłoszenie wyników konkursu „Super klasa” zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski.

Super klasą w I półroczu 2017/2018 została klasa Va, której wychowawcą jest pani Katarzyna Gwiazda.

Klasa otrzymała nagrodę w postaci klocków Lego City i pamiątkowy dyplom.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji klas.

news: fotokasiagwiazdaiklasa.jpg

Ferie w szkole