STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · KONTAKT · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 28-03-2024 21:48:37

Nauczyciele - dzieciom. Spektakl: Śpiąca królewna
Przedstawienie z cyklu "Nauczyciele dzieciom" tym razem zostało przygotowane z okazji 50-lecia Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie. W poniedziałek (18.12.2023) oraz wtorek (19.12.2023), wystąp nauczycieli ZSS w Żninie obejrzało około 300 osób. Na scenie było 16 aktorów, nauczycieli naszej szkoły.

Fotogaleria _ kliknij w zdjęcie poniższe:
news: piknik2023.jpg

Wycieczka do centrum zabaw i trampolin - fotorelacja

news: trampoliny.jpg
Gościmy Pana Jurka Napierałę, miłośnika przyrody
07 grudnia gościliśmy Pana Jurka Napierałę, miłośnika przyrody, który w niesamowity sposób opowiadał nam o życiu dzikich zwierząt. Swoją postawą, pięknymi zdjęciami i filmami pokazał nam cudowny świat przyrody.
Dziękujemy💚🌳🌲
news: dogoterapia2023.jpg
🎅
Dziś w naszej szkole było miło i wesoło.
Wspólnie ubieraliśmy choinkę w ozdoby wcześniej przygotowane. Młodsi uczniowie wzięli udział w zabawach ruchowych z elfami, a starsi rywalizowali w zabawie muzycznej " Jaka to melodia ".
Odwiedził nas również święty Mikołaj z pomocnikami wszyscy byliśmy  grzeczni więc dostaliśmy słodkie upominki.
🎅🧑‍🎄
news: swiatlo2018.JPG
Kiermasz świąteczny - galeria zdjęć prac

news: kiermasz2023.jpg
Mistrzostwa Województwa Kujawsko Pomorskiego w Piłce Nożnej Halowej
⚽W ubiegłym tygodniu byliśmy organizatorami Mistrzostw Województwa Kujawsko Pomorskiego w Piłce Nożnej Halowej. O puchar Starosty Żnińskiego walczyło osiem ekip. Grano systemem grupowym z których wyłoniono pary półfinałowe. W finale bo bardzo zaciętym pojedynku reprezentacja naszej szkoły uległa drużynie z Torunia 0:1. ⚽ Jesteśmy wicemistrzami województwa!!! Końcowa klasyfikacja turnieju wyglądała następująco: 1. Toruń, 2. Żnin, 3. Szerzawy, 4. Bydgoszcz, 5. Strzelno, 6. Inowrocław, 7. Warlubie, 8. Karnowo. Już w najbliższy weekend reprezentacja województwa w której znaleźli się nasi uczniowie jedzie do Płocka walczyć o Mistrzostwo Polski! Trzymajcie kciuki! 🤞 Gratulacje!⚽!!
news: jedenprocen.jpg
Dogoterapia
W dniu 14.11.2023 odbyły się zajęcia z dogoteraputyczne z panią Alicją Wendą oraz fantastycznym psem Albertem rasy FLAT. Dzieci miały okazję wziąć udział w zajęciach ruchowych, podczas których towarzyszył im Albert. Było szukanie smaczków, zabawy z chustą, naśladowanie. Uczniowie chętnie wchodziły w kontakt z pieskiem, który nie żałował im czułości .
     Pani Alicji jeszcze raz serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.☺️
news: spotkaniezus.jpg
Święto Niepodległości
Uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości - fotorelacja z wydarzenia - aby zobaczyć proszę kliknąć w zdjęcie:

news: swietoniepodleglosci23.jpg
Dzień kundelka

24 października we wtorek  mieliśmy przyjemność uczestniczyć w warsztatach "Jak właściwie opiekować się psem", które przeprowadził pan weterynarz Piotr Czekaj z okazji przypadającego w środę  Dnia Kundelka.

news: zdrnatalerzu.jpg
Bilardowy turniej szkolny

Dziś w naszej szkole rozpoczęliśmy rozgrywki w bilard. Turniej skierowany dla uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy oraz Branżowej. Do zawodów zgłosiło się 15 zawodników.

Niespodziankę sprawiała uczennica Magdalena Śmigielska która wygrała swój mecz. Turniej rozgrywany jest systemem brazylijskim.

Organizatorem turnieju jest pan Michał Zaborowski

50 - lecie Zespołu Szkół w Żninie
Fotorelacja z wydarzenia znajduje się w galerii, aby wejść proszę kliknąć poniższe zdjęcie...

news: funka2023.jpg