STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 27-04-2024 16:27:42

Powitanie wiosny 2022
  W dniu 21 marca cała społeczność naszej szkoły wzięła udział w wesołym przedsięwzięciu jakim było pożegnanie zimy i przywitanie długo wyczekiwanej wiosny. Impreza odbyła się na szkolnym boisku. W rytmach muzyki braliśmy udział w pląsach, ćwiczeniach aerobiku, zabawach ruchowych. Na koniec utworzony został muzyczny korowód a uczniowie grając na instrumentach pożegnali zimę.

Pomoc dla Ukrainy
2021-2022
💙💛 W minionym tygodniu zakończyła się w naszej szkole zbiórka środków opatrunkowych w ramach akcji „Opatrunek na ratunek dla Ukrainy”. Dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej udało się zebrać dużą ilość materiałów opatrunkowych, oraz pieniądze za które również zakupiliśmy potrzebne artykuły. Dary zostały przekazane do siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej w Żninie, skąd dalej trafiły do potrzebujących. Wszystkim, którzy na różne sposoby wsparli naszą akcję serdecznie dziękujemy za okazane serce. Organizatorzy: Dominika Hutek i Karolina Pejka 🚑
news: received_436572651600705.jpg

Telewizja Barcin - reportaż o naszej szkole
2021-2022
   W miesiącu marcu 2022 r gościliśmy w naszej placówce Telewizję Lokalną Barcin.
Materiał zrealizowany przez redakcję znajduje się w linku poniżej. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

news: drzwiotwarte22.jpg

Zbiórka środków opatrunkowych
news: zbiorka.jpeg

W związku z zaistniałą sytuacją za naszą wschodnią granicą pragniemy włączyć się w akcję niesienia pomocy tym, którzy ucierpieli w wyniku działań wojennych na terenie Ukrainy.

Do 11 marca organizujemy zbiórkę środków opatrunkowych, które zostaną przekazane do siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej w Żninie i wysłane do potrzebujących.

Możecie przynosić je do sali 36 lub 04.

Koordynatorkami zbiórki są panie: Dominika Hutek i Karolina Pejka

Zabawa karnawałowa
2021-2022
Zabawa karnawałowa trwa !!! Do swej sali zaprasza pani Kasia poszczególne klasy.

news: karnawal2022.jpg

W imieniu uczniów i nauczycieli ZSS chcielibyśmy serdecznie podziękować za życzliwość i dobrą wolę oraz udzieloną pomoc i ofiarowanie słodyczy na bal karnawałowy.

Dziękujemy bardzo pani Danucie i Sławomirowi  Cholewińskim -  Piekarnia Cholewińscy Damasławek, pani Magdalenie Czapiewskiej-Bartush -firma Pełna Parą, pani Teresie Mróz oraz państwu Jędrzejczak- Sklep ABC Paw-Mar sp.j Jędrzejczak w Janowcu Wlkp.

Otrzymane wsparcie traktujemy jako wyraz poparcia dla naszej pracy i motywacje do dalszego wspólnego działania.

INFORMACJA PAŃSTWOWEGO INSPEKTORATU SANITARNEGO W ŻNINIE

Bezpieczne ferie
2021-2022Bezpieczne ferie ❄⛸🛷🎿
Dziś uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez strażaków z  Powiatowiatowej  Komendy Straży Pożarnej w Żninie z ratowania na lodzie. Celem zajęć było zapoznanie dzieci i młodzieży z technikami ratowania tonących pod lodem. Uczniowie nabyli praktycznych umiejętności udzielania pomocy i w razie potrzeby będę potrafili tą wiedzę wykorzystać w sytuacjach niezpiecznych podczas ferii zimowych. Dziękujemy za aktywne uczestnictwo w zajęciach organizatorzy akcji: Magdalena Czaplicka i Dominika Piechowiak- Jasińska.
news: bezpieczneferie2022.jpg

Harcerze kolędują

Kiermasz bożonarodzeniowy

Bożonarodzeniowy kiermasz świąteczny.

15 grudnia 2021r w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny przygotowany przez uczniów kl. I, II, III Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do pracy. Prace powstały podczas zajęć przy pomocy nauczycieli. Podczas kiermaszu można było podziwiać prace rękodzielnicze wykonane różnymi technikami.

news: kiermaszbozonarodzeniowy2021.jpeg

Więcej foto - kliknij w zdjęcie powyżej

II miejsce w XVII Powiatowym Konkursie PAŁUCKA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA
2021-2022

Gratulacje dla naszej uczennicy! Maja Kujawa zdobyła II miejsce w XVII Powiatowym Konkursie PAŁUCKA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA im. Eugeniusza Izdebskiego /Kategoria - młodzież 13 - 16 lat/. Praca wykonana pod kierunkiem n-la Janiny Witkowskiej.

news: konkurspaluckaszopka.jpeg

Strona 9 z 59 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>