STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · KONTAKT · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 19-04-2024 09:52:30

Andrzejki. Kiermasz świąteczny.
2022-2023

Zdjęcia z wydarzenia - aby zobaczyć więcej proszę kliknąć w foto...

news: andrzejki2022.jpg

Popularne andrzejki, obchodzone 3️⃣0️⃣listopada, od bardzo dawna są tradycyjnym dniem wróżb🔮🪄 i zabaw 💃🕺
Dlatego dziś w naszej szkole wszystkie dzieci miały okazję uczestniczyć w magicznych andrzejkowych zabawach, które zorganizowały dla nich pani Ania Kurek, Arleta Wiktorowska, Maja Kuras- Zamorowska oraz pan Michał Zaborowski.
Nastrojowa muzyka i czarodziejskie dekoracje wprowadziły wszystkich w tajemniczy świat magii ✨i wróżek🧙
Andrzejkowe wróżenie rozpoczęło się od tradycyjnego lania wosku i odczytywania przyszłości przy pomocy magicznej kuli 🔮 Dzięki przeróżnym wróżbom dzieci miały okazję poznać imiona swoich nowych przyjaciół 💞, czy zawód, jaki być może będą wykonywać, kiedy dorosną🕵️‍♀️Ponadto uczniowie poznali znaczenie kolorów, liczb i magicznych przedmiotów 🗝🃏♦️
Na koniec każdego czekał słodki poczęstunek 🍬
Trzeba przyznać, że wszyscy bawili się znakomicie, a każda nowa wróżba wzbudzała ogromną ciekawość 👀

news: bezpieczneferie2022.jpg
Śniadanie daje moc 2022
2022-2023
Dnia 8 listopada uczniowie wraz z nauczycielami przystąpili do ogólnopolskiej akcji "Śniadanie daje moc". W naszej szkole jest to połączone z programem edukacyjnym " Zdrowie na talerzu". W tym dniu realizowane były pogadanki o zdrowym odżywianiu oraz wspólne zdrowe śniadanie. Koordynatorzy: M . Dytman, A. Kobusińska, J. Witkowska. Bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielom za przyłączenie się do akcji.
🍎🍌🍒

news: 2.jpg

Warsztaty z pieskami

🐕‍🦺 Warsztaty z pieskami  🐕

Dziś Dzień Kundelka mieliśmy przyjemność wziąć udział w zajęciach dogoterapii, które przeprowadził dla nas pan Paweł Szok ze swoimi psami: Tekilą i Laylą.
Organizatorzy: pani Magda Cz. I Dominika H.

Warsztaty z pieskami
2022-2023
25 października (wtorek) zapraszamy najmłodszych uczniów na warsztaty z pieskami 🐕🐕‍🦺które przeprowadzi dla nas pan Paweł Szok.
Pomóż nam nakarmić naszych czteronożnych gości i przynieś suchą karmę lub przysmaki dla piesków.

news: uratujzycie.jpg
Dzień Papieski
2022-2023
Dzień Papieski,to czas,w którym wyrażamy wdzięczność za pontyfikat Papieża Polaka. Wydarzenie w tym roku przypadło dokładnie w 44 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową,to jest 16 października.
Nasi uczniowie, choć osobiście nie znali Ojca świętego,to w ostatnich dniach mieli okazję zapoznać się z Jego sylwetką, poznając życiorys,bogactwo nauczania ponad 26 letniego pontyfikatu. Dzieci  i młodzież rozwiązywały krzyżówki, zagadki,quizy, śpiewały ulubioną piosenkę Jana Pawła II "Barkę". Przygotowaliśmy także prace plastyczne i okolicznościową gazetkę.
news: funka2022.jpg
"Zapobiegamy pożarom"
2022-2023
   Uczniowie Zuzanna Marek i Jan Wolanowski wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zapobiegamy pożarom". Praca Janka została wyróżniona na poziomie gminnym i przeszła do etapu powiatowego. Brawo Janek🤗 Trzymamy kciuki✊️Uczniowie wykonywali prace pod kierunkiem pani Magdy i Lilianny.

news: uratujzycie.jpg
Dzień Nauczyciela
13.10.2022 dzięki gościnności pani Agnieszki Górskiej -Tomaszewskiej i członków Rady Rodziców mogliśmy miło spędzić Integracyjny Dzień Nauczyciela i Pieczonego Ziemniaka na Ranczu Tomaszówka w Czewujewie. Podczas pikniku uczestniczyliśmy w wielu konkurencjach sportowych zorganizowanych przez pana Michała, Roberta i panią Magdę o oprawę muzyczną i zabawy taneczne dbała jak zawsze pani Kasia i pan Piotr. Dobrze się bawiliśmy i ten dzień zostanie w naszej pamięci na długo. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

news: drzwiotwarte22.jpg

"Uratuj Życie"
2022-2023

Uczniowie klasy ósmej i I branżowej pod opieką pani Magdy i Dominiki wzięli udział w Powiatowym Konkursie Pierwszej Pomocy "Uratuj Życie".

news: funka2022.jpg
Dzień Drzewa
2022-2023
Z okazji Dnia Drzewa odwiedził nas Pan podleśniczy Hubert Dębowski. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach podczas których nauczyli się rozpoznawać gatunki drzew, grzybów jadalnych i zwierząt żyjących w lesie.
Raz jeszcze dziękujemy za współpracę i ogrom wiedzy przekazanej naszym uczniom.
Organizatorzy:
Pani Dominika i Magda
news: pieczonyziemniak2019.jpg
Więcej zdjęć - proszę kliknąć w foto powyżej.
Strona 6 z 58 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>