STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · Kontakt 28-10-2020 09:51:54

Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

Witamy na oficjalnej stronie Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie
news: szkola3.jpg news: szkola1.jpgnews: szkola2.jpg

W skład Zespołu Szkół wchodzą:

Branżowa Szkoła I Stopnia Specjalna
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy

EPUAP - adres Elektronicznej Skrytki
Podawczej: /zss_znin/SkrytkaESP

news: logotypszkoly.jpg

OGŁOSZENIE:

W związku z informacją na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej

o treści:

Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie po konsultacji z Radą Pedagogiczną Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie podejmuje decyzję:

od dnia 26 października 2020 roku

tryb nauczania w klasach IV-VIII szkół podstawowych i w szkołach ponadpodstawowych (Branżowa Szkoła I Stopnia, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy)

będzie realizowany w formie stacjonarnej

Bliższych informacji udzielają wychowawcy klas oraz dyrekcja szkoły.

Dowozy uczniów do szkoły organizowane są bez zmian.

W sytuacjach podejmowania zmian w organizacji szkoły będziemy na bieżąco informowali o decyzjach rodziców i uczniów.

Życzę wszystkim dużo zdrowia !

Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie

Święto KEN
2020-2021

W ramach zajęć z przysposobienia do pracy klasy p.Lilianny Kwaśniewskiej i p.Małgorzaty Dytman przygotowały kartki z życzeniami dla emertowanych nauczycieli naszej szkoły z okazji Dnia Nauczyciela. Natomiast klasa p.T.Paradowskiej przygotowała złote różyczki z jesiennych liści dla wszystkich nauczycieli naszej szkoły.

news: ken2020.jpg
Jesienne prace
2020-2021
W ramach zajęć przysposobienia do pracy klasa I - III PDP wykonała sowy z darów jesieni pod kierunkiem wychowawczyni pani Lilianny Kwaśniewskiej.

news: jesienneprace2020.jpg
Innowacja pedagogiczna „Kreatywna kuchnia“
2020-2021

Uczniowie dwóch klas PdP pod kierunkiem p.T.Paradowskiej i p.M.Małeckiej realizują już trzeci rok innowację pedagogiczną „Kreatywna kuchnia“. Co miesiąc przygotowują smakołyki o różnym stopniu trudności. Również w czasie zdalnego nauczania nie było przerwy w realizacji innowacji. Tym razem zadanie było rozłożone na dwa dni. 15 października, w czwartek uczniowie przygotowywali rosół z makaronem domowej roboty. Zaś następnego dnia przygotowali galart z kurczaka i sałatkę jarzynową. Wszystko odbyło się z przestrzeganiem zasad BHP.  To ostatni rok realizacji innowacji, która zakończy się opracowaniem przez uczniów książki kucharskiej.

news: innowacyjnakuchnia2020.jpg

DOWOZY DO SZKÓŁ OD 17 PAŹDZIERNIKA 2020 ROKU

DOWOZY DO SZKÓŁ OD 17 PAŹDZIERNIKA 2020 ROKU

Od dnia 17 października 2020 r. powiat Żniński zostanie objęty czerwoną strefą,
w której obowiązują obostrzenia w związku z sytuacją epidemiczną.

Jednym z takich obostrzeń jest wprowadzenie limitu osób przewożonych transportem publicznym.

W autobusie może być zajętych 50% liczby miejsc siedzących albo 30% liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących określonych w dokumentacji technicznej pojazdów.

Wobec powyższego zmianie ulegnie również dowóz uczniów do placówek oświatowych
w gminie Żnin.

Autobusy szkolne na porannych dowozach będą kursowały 15 minut wcześniej niż wynika to z rozkładu jazdy.

Po zabraniu określonego wyżej limitu uczniów, autobusy zawiozą ich do szkoły, a następnie możliwie najkrótszą trasą wrócą po pozostałych uczniów.

W przypadku przekroczenia miejsc w autobusie podczas odwozu będzie uruchomiony dodatkowy kurs.

Popołudniowe odwozy będą odbywały się zgodnie z rozkładem jazdy

Autobusy na trasach:

- nr 6 - Bożejewice - Bożejewiczki – Żnin,

- nr 14 - ul. Gnieźnieńska - Rydlewo - Skarbienice - Żnin,

z uwagi na małą liczbę dowożonych uczniów będą kursowały  zgodnie z rozkładem jazdy.

news: wynikpostepowaniazamowieniapublicznego.jpg
Projekt "Inwestuj w swoje umiejętności zawodowe"

news: Plakat22.jpg

news: Plakat11.jpg
2020-2021Program edukacyjny, dzięki któremu, w atrakcyjny sposób, dzieci uczą się zasad zdrowego odżywiania - szczegóły proszę kliknąć w tekst.
OBOSTRZENIA ZWIĄZANE Z TRANSPORTEM PUBLICZNYM
2020-2021

Od dnia 3 października 2020 r. powiat Żniński został objęty czerwoną strefą, w której obowiązują obostrzenia w związku z sytuacją epidemiczną.

Wobec powyższego zmianie ulegnie również dowóz uczniów do placówek oświatowych
w gminie Żnin.

Autobusy szkolne będą kursowały 15 minut wcześniej niż wynika to z rozkładu jazdy.

Prosimy  o wyrozumiałość.

UWAGA !

Autobusy na trasach:
nr 6 - Bożejewice - Bożejewiczki - Żnin
nr 14 - ul. Gnieźnieńska - Rydlewo - Skarbienice - Żnin,
z uwagi na małą liczbę dowożonych uczniów jeżdżą zgodnie z rozkładem jazdy.

Dzień Chłopaka
2020-2021Dnia 30 września w naszej szkole odbył się Dzień Chłopaka. Tego dnia chłopcy mieli okazję spróbować swoich sił podczas zabaw ruchowych, mogli przygotować wcześniej pracę plastyczne na plakat oraz otrzymali motto na ten dzień. Udział mogły brać także chętne dziewczyny. Adresatami byli uczniowie Szkoły Podstawowej oraz PDP.

news: dzienchlopaka2020.jpg

news: ogloszenieofertautwardzenieterenu.jpg