STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · KONTAKT · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 23-02-2024 15:09:56

Oferta zajęć dla dzieci z diagnozą autyzmu

FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza"

Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA

Witamy na oficjalnej stronie Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie
news: szkola3.jpg news: szkola1.jpgnews: szkola2.jpg

W skład Zespołu Szkół wchodzą:

Branżowa Szkoła I Stopnia Specjalna

mgr Anna Felcyn

mgr Anna Kurek

Walentymki 2024
💗Walentynki w naszej szkole z tej okazji tradycyjnie działała poczta walentynkowa. Podczas długiej przerwy były wręczane walentynki. Oprócz poczty walentynkowej uczniowie i nauczyciele mogli skorzystać z  wróżb miłosnych ukrytych w czerwonych balonach, a także stworzyliśmy wspólnie walentynkowe serce ze zdjęć uczniów.
Wszystko odbywało się w miłej atmosferze i przy nastrojowej, miłosnej muzyce.

news: walentynki2024.jpg
Bal karnawałowy

30 stycznia w naszej szkole odbył sie bal karnawałowy. Uczniowie wcielili się w różne postacie bajkowe:  księżniczki, wróżki, koty, krówki, pszczółki, lekarza, policjanta czy strażaka. Przebierańcy świetnie bawili się uczestnicząc we wspólnych zabawach, a rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Królową balu została Angelika P. a królem Jacek N.

W trakcie balu uczniowie wraz z nauczycielami dzięki życzliwości pana Mirka mieli możliwość korzystania z Fotobudki 360 GAMI, co sprawiło wielką frajdę całej społeczności szkolnej. Fotorelacja z imprezy znajduje się w galerii, aby zobaczyć proszę kliknąć w zdjęcie poniżej.

news: funka2023.jpg
Baśniowy Czas - konkurs czytania
"Baśniowy czas" - lubimy czytać.
     Witajcie w naszej bajce, która rozpoczęła się wizytą w szkolnej bibliotece, gdzie Pan Tomek kolejny raz przedstawił nam świat książek. Każdy z uczniów wypożyczył kolejne książki, by ćwiczyć czytanie i przystąpić do klasowego konkursu czytelniczego pt. "Baśniowy czas". Emocji i przeżyć było sporo, jednak uśmiechnięte twarze są dowodem na to, że warto podejmować taki wysiłek. Zapraszamy do naszej fotorelacji....
 📚🤴📖
news: konkursczytania.jpg
Jasełka 2023 - fotorelacja

news: rozgrywki1.jpg
Nauczyciele - dzieciom. Spektakl: Śpiąca królewna
Przedstawienie z cyklu "Nauczyciele dzieciom" tym razem zostało przygotowane z okazji 50-lecia Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie. W poniedziałek (18.12.2023) oraz wtorek (19.12.2023), wystąp nauczycieli ZSS w Żninie obejrzało około 300 osób. Na scenie było 16 aktorów, nauczycieli naszej szkoły.

Fotogaleria _ kliknij w zdjęcie poniższe:
news: piknik2023.jpg

Wycieczka do centrum zabaw i trampolin - fotorelacja

news: trampoliny.jpg
Gościmy Pana Jurka Napierałę, miłośnika przyrody
07 grudnia gościliśmy Pana Jurka Napierałę, miłośnika przyrody, który w niesamowity sposób opowiadał nam o życiu dzikich zwierząt. Swoją postawą, pięknymi zdjęciami i filmami pokazał nam cudowny świat przyrody.
Dziękujemy💚🌳🌲
news: dogoterapia2023.jpg
🎅
Dziś w naszej szkole było miło i wesoło.
Wspólnie ubieraliśmy choinkę w ozdoby wcześniej przygotowane. Młodsi uczniowie wzięli udział w zabawach ruchowych z elfami, a starsi rywalizowali w zabawie muzycznej " Jaka to melodia ".
Odwiedził nas również święty Mikołaj z pomocnikami wszyscy byliśmy  grzeczni więc dostaliśmy słodkie upominki.
🎅🧑‍🎄
news: swiatlo2018.JPG
Kiermasz świąteczny - galeria zdjęć prac

news: kiermasz2023.jpg
Mistrzostwa Województwa Kujawsko Pomorskiego w Piłce Nożnej Halowej
⚽W ubiegłym tygodniu byliśmy organizatorami Mistrzostw Województwa Kujawsko Pomorskiego w Piłce Nożnej Halowej. O puchar Starosty Żnińskiego walczyło osiem ekip. Grano systemem grupowym z których wyłoniono pary półfinałowe. W finale bo bardzo zaciętym pojedynku reprezentacja naszej szkoły uległa drużynie z Torunia 0:1. ⚽ Jesteśmy wicemistrzami województwa!!! Końcowa klasyfikacja turnieju wyglądała następująco: 1. Toruń, 2. Żnin, 3. Szerzawy, 4. Bydgoszcz, 5. Strzelno, 6. Inowrocław, 7. Warlubie, 8. Karnowo. Już w najbliższy weekend reprezentacja województwa w której znaleźli się nasi uczniowie jedzie do Płocka walczyć o Mistrzostwo Polski! Trzymajcie kciuki! 🤞 Gratulacje!⚽!!
news: jedenprocen.jpg
Strona 1 z 58 1 2 3 4 > >>