STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · KONTAKT · RODO 15-05-2021 20:07:19
Nawigacja

KADRA

HISTORIA

WYDARZENIA

GALERIE ZDJĘĆ

PEDAGOG, PSYCHOLOG, LOGOPEDA

STOWARZYSZENIE "KAPITAŁ ZAUFANIA"

ŚWIETLICA

BIBLIOTEKA SZKOLNA

GRANTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

PROJEKTY UNIJNE * PROJEKTY RZĄDOWE *

ARTYKUŁY- publikacje nauczycieli

LINKOWNIA
SZUKAJ NA STRONIE

VO QUYEN Szkoła Wietnamskiej Sztuki Walki


Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

UCZNIOWIE I RODZICE - NAUCZYCIELOM
ZSS w Żninie zaprasza
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: tj
Witamy na oficjalnej stronie Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie
news: szkola3.jpg news: szkola1.jpgnews: szkola2.jpg

W skład Zespołu Szkół wchodzą:

Szkoła Podstawowa
Branżowa Szkoła I Stopnia Specjalna
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy

EPUAP - adres Elektronicznej Skrytki
Podawczej: /zss_znin/SkrytkaESP

 news: logotypszkoly.jpg
Gramy w zielone
2020-2021

     SSPdP- pielęgnacja roślin domowych. Cały czas powiększamy naszą kolekcję roślin doniczkowych. Poznajemy podstawowe gatunki, sposoby i zasady pielęgnacji oraz wymagania roślin.

news: gramywzielone.jpg

OGŁOSZENIE
2020-2021
Decyzją dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie we wszystkich typach szkół w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie, w okresie od 04 maja do 30 maja 2021 roku, zajęcia będą prowadzone stacjonarnie w szkole z zachowaniem rygoru sanitarnego i przyjętych w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie procedur w zakresie organizowania zajęć.
Dyrektor
Grażyna Sawicka
Szkolna Galeria Sztuki Wystawa prac uczniów Kl. I,II,III,SSPdP
2020-2021

W Szkolnej Galerii Sztuki zaprezentowane zostały prace uczniów Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy. Wykonane podczas zajęć  przysposabiających do pracy. Był to cykl zajęć z zakresu haftu.  Uczniowie zapoznali się z podstawami haftu płaskiego, potrzebnymi do tego materiałami i przyrządami (igły, obcinaczki, muliny, kordonki, płótno, tamborki).  Obrazki powstały przy użyciu ściegu: przed igłą i stębnówka. Do haftu wykorzystano różne kolory kordonka wg. pomysłu uczniów.

Prace powstały pod kierunkiem n-lki Małgorzaty Dytman i dzięki pomocy n-la Tomasza Jaworskiego.

news: sowy2021.jpeg

INFORMACJA!
2020-2021

      Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Decyzją dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie w wszystkich typach szkół w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie, w okresie od 26 kwietnia do 02 maja 2021 roku, zajęcia będą prowadzone stacjonarnie w szkole z zachowaniem rygoru sanitarnego i przyjętych w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie procedur w zakresie organizowania zajęć.

     Bardzo serdecznie proszę, by do szkoły uczęszczali uczniowie zdrowi, którzy nie przebywają w kontakcie z osobami chorymi na COVID-19. Informacje o sytuacji zdrowotnej uczniów proszę przekazywać do wychowawców.


      Zajęcia z zakresu praktycznej nauki zawodu  mogą być prowadzone u pracodawców, o ile w podmiotach tych nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu uczniów.
Dyrektor
Grażyna Sawicka
Informacja o dalszym nauczaniu zdalnym
2020-2021Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie informuje, że wprowadza Zarządzeniem dalszą realizację zajęć w formie zdalnej w okresie od 19 do 25 kwietnia 2021 roku.
Informacja o dalszym nauczaniu zdalnym
2020-2021Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie informuje, że wprowadza Zarządzeniem dalszą realizację zajęć w formie zdalnej w okresie od 12 do 18 kwietnia 2021 roku.
Informacja o dalszym nauczaniu zdalnym
2020-2021Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie informuje, że wprowadza Zarządzeniem dalszą realizację zajęć w formie zdalnej w okresie od 29 marca do 9 kwietnia 2021 roku.
Informacja
2020-2021Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie informuje, że wprowadza Zarządzeniem dalszą realizację zajęć w formie zdalnej w okresie od 22 marca do 28 marca 2021 roku.
Ogłoszenie
2020-2021
 
news: nadzorepidemiologiczny.jpg
Rozstrzygnięcie konkursu „Genialne portrety na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny“ w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie.
2020-2021

Dnia 16 marca w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu „Genialne portrety na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny“. Konkurs zorganizowała klasa I-III Przysposabiająca do Pracy pod kierunkiem nauczycieli p.Lilianny Kwaśniewskiej i p.Małgorzaty Małeckiej. Kolaże z gazet przedstawiające nauczycieli i pracowników szkoły, wykonane przez uczniów tejże klasy na zajęciach z przysposobienia do pracy zostały umieszczone na gazetce w holu szkoły. Konkurs obejmował wszystkie klasy ZSS w Żninie. Uczniowie musieli rozpoznać jak największą liczbę nauczycieli i pracowników szkoły z imienia i nazwiska. Należało przyporządkować imię i nazwisko osoby do danego numeru z kolażu. Konkurs wywołał wiele pozytywnych emocji. Z uwagi na kwarantannę uczniów klas biorących udział w konkursie i chorobę jednej z organizatorek rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpiło z opóźnieniem, nie 11 , a 16 marca. Odgadywanie kto kryje się za portretem okazało się niełatwym zadaniem dla uczniów. W konkursie wzięło udział 12 klas. Jedyną klasą, która udzieliła wszystkich 50 poprawnych odpowiedzi była klasa V-VI-VIII p.Janiny Witkowskiej i ta klasa zajęła I miejsce. Drugie miejsce zajęła klasa IV p.Arlety Wiktorowskiej zdobywając 48 punktów. Trzecie miejsce z 46 punktami zdobyła klasa III/VI p. Anety Szypowskiej. Klasa I-III zdobyła 45 punktów i z tego powodu zdecydowano wręczyć czwarte miejsce. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną i procedury szkolne z tym związane Pani M.Małecka wraz z dwoma uczniami klasy I-III PdP udała się do wyróżnionych klas i w salach lekcyjnych nastąpiło uroczyste wręczenie nagród. Najpierw podziękowała za udział w konkursie, pogratulowała zwycięzcom również w imieniu nieobecnej organizatorki p.L.Kwaśniewskiej, a uczniowie klasy I-III PdP wręczyli nagrody. Uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody - piękne albumy przyrodnicze, książki przygodowe, zawieszki na drzwi, naklejki samochodowe i płyty z piosenkami. Na ręce wychowawców złożono dyplomy dla klas oraz gadżety szkole. Następnie uczniowie ze zwycięskich klas zostali poproszeni wraz z nagrodami do zdjęcia z organizatorem. Informacja o wynikach osiągniętych przez poszczególne klasy biorące udział w konkursie wraz z prawidłowymi odpowiedziami została zamieszczona na gazetce z konkursem w holu szkoły. Zgromadziła wielu nauczycieli i uczniów chcących sprawdzić, bądź upewnić się, czy dobrze typowali osoby z portretów. W najbliższym czasie planowane jest wręczenie na pamiątkę każdemu nauczycielowi i pracownikowi szkoły kolażu z jego portretem. Konkurs okazał się szczególny i wyjątkowy, dostarczył wielu radości i uśmiechu, a organizatorom gratulowano pomysłu na konkurs jakiego nigdy jeszcze w tej szkole nie było. Artykuł o konkursie ukazał się już w Pałukach i na stronie szkoły na Facebook’u. Natomiast artykuł o rozstrzygnięciu konkursu wraz ze zdjęciami ukaże się w Pałukach i w Gazecie Pomorskiej w papierowym i internetowym wydaniu oraz na stronie szkoły na Facebook’u.

news: genialneportrety.jpg

Strona 1 z 48 1 2 3 4 > >>
Zegar & Kalendarz
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Zespół Szkół Specjalnych w Żninie
Webdesign Tomasz Jaworski © 2019/2020
kontakt:
jawor.antom@gmail.com