STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · KONTAKT · RODO 24-07-2021 06:15:05
Nawigacja

KADRA

HISTORIA

WYDARZENIA

GALERIE ZDJĘĆ

Oferta zajęć dla dzieci z diagnozą autyzmu

PEDAGOG, PSYCHOLOG, LOGOPEDA

STOWARZYSZENIE "KAPITAŁ ZAUFANIA"

ŚWIETLICA

BIBLIOTEKA SZKOLNA

GRANTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

PROJEKTY UNIJNE * PROJEKTY RZĄDOWE *

ARTYKUŁY- publikacje nauczycieli

LINKOWNIA
SZUKAJ NA STRONIE

VO QUYEN Szkoła Wietnamskiej Sztuki Walki


Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

UCZNIOWIE I RODZICE - NAUCZYCIELOM
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: tj
Warsztaty Sportowe pt: „Sport radością życia”
SPORT

W dniu 10.09.2007 odbyły się Warsztaty Sportowe pt: „Sport radością życia” w ogrodzie Sufraganii w Żninie. Impreza zorganizowana była przez księdza Bogumiła Czulińskiego. W imprezie więły udział klasy Szkoły Przyspasabiającej do Pracy pod opieką pań: E. Ziółkowskiej oraz A. Przywara.

Spotkanie z funkcjonariuszami policji
WYDARZENIA 2007/2008

W dniu 18 lutego na zaproszenie pedagogów szkolnych Anny Muzykiewicz i Katarzyny Gwiazdy odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Żninie panią sierżant K. Szczepańską z zespołu do spraw nieletnich oraz młodszym aspirantem, dzielnicowym, panem T. Pieczyńskim.

Uczniowie klas gimnazjalnych zostali zapoznani z konsekwencjami wynikającymi z popełniania czynów niezgodnych z prawem. Cykl spotkań będzie kontynuowany również w szkole zawodowej i podstawowej.

news: aniepolicja20082.jpg   news: aniepolicja20081.jpg
Halowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej Kobiet PTSS: Sprawni – Razem
SPORT

 

news: druzyna.JPG

Dnia 27.02.2007 uczennice naszej szkoły: Aurelia Rewezińska, Joanna Skibińska, Kamila Żrałka, Kamila Irek, Agnieszka Rutkowska, Izabela Molecka, Natalia Łakomska, pod opieką pani Alaksandry Przywara - wzięły udział w Halowych Mistrzostwach w Piłce Nożnej Kobiet PTSS: Sprawni – Razem” Strzelno 2007. Najlepszą zawodniczką okazała się Aurelia Rewezińska, która otrzymała zaproszenie na Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej Kobiet.

 

Walentynki !!!
WYDARZENIA 2007/2008

W dniu 14 lutego uczniowie klas I, II, III Szkoły Przyspasabiającej do Pracy przygotowali kiermasz walentynkowy. Można było zakupić piękne upominki walentynkowe m.in. serduszka, kartki z życzeniami, koniczynki, serwetki.

Wszystkie prace powstały podczas zajęć z przysposobienia do pracy pod kierunkiem pań: Lilianny Kwaśniewskiej oraz Małgorzaty Dytman

Kiermasz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli naszej szkoły.

news: walentynki20082.jpg   news: walentynki20081.jpg

Jasełka w naszej szkole...
WYDARZENIA 2007/2008
Zajęcia terapeutyczne – dogoterapii
WYDARZENIA 2007/2008

12 grudnia klasy szkoły podstawowej oraz gimnazjum wzięły udział w zajęciach terapeutycznych dogoterapii prowadzonych przez osoby z fundacji Cane Pro Humano.

news: dogoterapia1.jpg news: dogoterapia2.jpg
Zajęcia te odbyły się w ramach realizacji programu

 

Szkoła Bez Przemocy”


Wycieczka do fabryki ozdób choinkowych
WYDARZENIA 2007/2008

10 grudnia najmłodsi uczniowie uczestniczyli w wycieczce do zakładu produkującego ozdoby choinkowe w Gnieźnie. Uczniowie zobaczyli wszystkie etapy produkcji:

  • ogrzewanie szklanych rur oraz dmuchanie stopionego szkła,

  • srebrzalnia – miejsce, w którym w wyniku odpowiedniej reakcji chemicznej srebrzy się bombki od środka,

  • lakiernia – gdzie ozdoby uzyskują zewnętrzny kolor,

  • ręczne malowanie wzorów oraz zdobienie.

Wycieczkabyła dla uczniów bardzo ciekawa, ale zarazem pouczająca. Patrząc na śliczne i błyszczące świecidełka na choince uczniowie wiedzą już, ile pracy należy włożyć aby uzyskać taki efekt końcowy.

news: fabrykabombek.jpg news: fabrykabombek2.jpg
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-pomorskiego w Piłce Nożnej Siedmioosobowej
SPORT

Dnia 16.05.2007 reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-pomorskiego w Piłce Nożnej Siedmioosobowej. Zawody odbyły się w Rypinie(to aż 150 km od naszej szkoły).W zawodach uczestniczyło 5 zespołów: Grudziądz, Rypin, Świecie, Kruszwica oraz nasza drużyna. Graliśmy systemem każdy z każdym. Los sprawił, że w pierwszym meczu spotkaliśmy się z późniejszym mistrzem naszego województwa któremu ulegliśmy 0:3. Ale nie załamaliśmy się i dzielnie walczyliśmy do końca turnieju o jak najwyższą lokatę. W kolejnych meczach uzyskaliśmy następujące wyniki: z ZSS w Świeciu 2:0 (bramki-2 Bartosz Kazubek), z SOSW w Rypinie 1:0 ( bramka Piortka Przybysza), z Grudziądzem 3:0 ( 2 bramki Łukasza Stachowskiego i 1 Bartka Kazubka). W końcowej klasyfikacji zajęliśmy II miejsce co jest dla nas dużum sukcesem. Ponadto trzech chłopaków z naszej drużyny zostało powołanych do reprezentacji województwa na Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej PTSS,,Sprawni Razem" rozgrywanych w Zamościu - są to Piotr Przybysz, Łukasz Stachowski oraz Daniel Słupski.

Końcowa klasyfikacja Mistrzostw Województwa Kujawsko-pomorskiego w Piłce Nożnej Siedmioosobowej:

1. KRUSZWICA / 2. ŻNIN / 3. RYPIN / 4. GRUDZIĄDZ / 5. ŚWIECIE

news: sportpuchar.JPG

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKIEJ ATLETYCE W SĘPÓLNIE
SPORT

Dnia 30 maja 2007 r odbyły się MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKIEJ ATLETYCE W SĘPÓLNIE. Uczniowie naszej szkoły z pełnym zaangażowaniem wzięli udział w tych zawodach...


news: sportsepolno3.jpg news: sportsepolno4.jpg

Kliknij - zobacz więcej zdjęć

Święto Niepodległości
WYDARZENIA 2007/2008

Dnia 10 listopada odbyła się uroczystość z okazji 89 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Program artystyczny poprzedzony był wcześniejszymi zadaniami dla wszystkich klas – uczniowie przygotowywali serca z życzeniami dla Polski oraz symbole narodowe. Atrakcją całej imprezy był tort w kształcie flagi Polski. Każdy z uczniów, nauczycieli oraz obsługi mógł spróbować wyśmienitego wypieku.

news: swietoniepodleglosci1.jpg news: swietoniepodleglosci2.jpg

Program artystyczny przygotowały panie: S. Najkowska, M. Niedźwiedzka, M. Imbiorowska. Tort upiekła pani E. Wagner.

 

Konkurs na najbardziej pomysłowy latawiec
WYDARZENIA 2007/2008

 

22.10.2007 r w naszej szkole został zorganizowany przy współprazy z SPOŁEM PSS, konkurs na najbardziej pomysłowy latawiec. Głównymi organizatorami konkursu byli nauczyciele: pani Aneta Golczyk – Szypowska, Teresa Paradowska, Robert Szypowski. W konkursie wzięło udział 35 uczniów. Trzyosobowa komisja, w skład której wchodziły osoby delegowane ze SPOŁEM PSS, oceniając latawce brała pod uwagę pomysłowość wykonania prac, dokładność oraz estetykę.

Najlepsze okazały się latawce Darka Stachowskiego (klasa VI sp) oraz Natalii Łakomskiej (klasa III gimn). Trzecie miejsce zajął uczeń Kamil Matelski (klasa V sp). Ponadto pięć osób otrzymało wyróżnienia – Darek Kowalewski, Paweł Czekała, Łukasz Rybarczyk, Daria Chmal, Patrycja Molecka.

 

news: latawce2007.jpg

Dzięki ogromnemu wsparciu SPOŁEM PSS uczniowie otrzymali wspaniałe nagrody – sprzęt sportowy, gry edukacyjne, słodycze. Szczególne podziękowania należą się pani Teresie Janus – prezes SPOŁEM PSS, oraz osobom delegowanym z tejże firmy, bezpośrednio pomagającym w realizacji konkursu: pani Elwirze Kwapich, pani Helenie Malak, oraz panu Tadeuszowi Mazany.


Strona 46 z 48 << < 43 44 45 46 47 48 >
Zegar & Kalendarz
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Zespół Szkół Specjalnych w Żninie
Webdesign Tomasz Jaworski © 2020/2021
kontakt:
jawor.antom@gmail.com