STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 16-10-2019 19:42:01

Bądź widoczny na drodze!
WYDARZENIA 2005/2006

W listopadzie 2005r nastąpiło podsumowanie szkolnej akcji pt: „Bądź widoczny na drodze”. Koordynatorami akcji były: mgr Janina Witkowska i mgr Małgorzata Dytman.

Jasełka 2005
WYDARZENIA 2005/2006

Dnia 22 grudnia odbyło się szkolne spotkanie jasełkowe. Program artystyczny przygotowany został przez uczniów Gimnazjum pod kierunkiem pań: mgr Anny Mróz, mgr Elżbiety Ziółkowskiej, mgr Katarzyny Gwiazdy, mgr Aleksandry Kobusińskiej.

Spotkanie wigilijne pracowników szkoły
WYDARZENIA 2005/2006

Dnia 21 grudnia odbyła się szkolna wigilia. Na zaproszenia pana dyrektora Grzegorza Koziełka przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz byli pracownicy naszej placówki przebywający obecnie na emeyturze.

Apel upamiętniający śmierć Ojca Świętego
WYDARZENIA 2005/2006W dniach 5.04 i 7.04 w naszej szkole odbyły się uroczystości związane z pierwszą rocznicą śmierci Jana Pawła II. W uroczystym apelu wzięła udział cała społeczność naszej szkoły oraz zaproszeni goście ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Żninie.
Turnus rehabilitacyjny w Zakopanem
WYDARZENIA 2005/2006

W dniach od 3 do 16 maja 2006 grupa uczniów z rodzicami oraz opiekunami: Anną Jaworską i Aleksandrą Kobusińską przebywała na turnusie rehabilitacyjnym w Zakopanem.

Dzień Mamy w naszej szkole...
WYDARZENIA 2005/2006

W dniu 25 maja odbyła się uroczystość dla Mam z okazji ich święta. Uczniowie przygotowali słodki poczęstunek. Sami upiekli placki w ramach zajęć z gospodarstwa domowego. Na zajęciach plastyczno-technicznych przygotowali kwiaty, laurki i serduszka, które wręczyli swoim Mamom. Mamy były wzruszone, a dzieciaki dumne ze swojego występu.

Występ muzyczny - „Śpiewamy razem”
WYDARZENIA 2005/2006

W dniu 30 maja 2006 roku w naszej szkole odbył się występ muzyczny zatytułowany: „Śpiewamy razem”.

Brali w nim udział uczniowie klasy I gimnazjum „życia” oraz kilku podopiecznych ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Żninie.

Zajęcia terenowe w Skarbienicach
EKOLOGIAZajęcia terenowe – Nadrzędnym celem edukacji przyrodniczo – ekologicznej jest poznawanie związków i zależności człowieka ze środowiskiem. Ma to na celu wykształcenie w uczniach postaw przyjaznych środowisku. Realizując zajęcia w ramach grantu oświatowego Szkolnego Koła Młodego Ekologa, tym razem gościliśmy w Gospodarstwie Agroturystycznym Państwa Siadaków w Skarbienicach.
Zajęcia ekologiczne na Ścieżce Przyrodniczo Leśnej w Dolinie Rzeki Gąsawki
EKOLOGIA

Zajęcia ekologiczne na Ścieżce Przyrodniczo Leśnej w Dolinie Rzeki Gąsawki

(Scenariusz opracowany w oparciu o Ocenianie Kształtujące)